web analytics

DON'T MISS

ONN/OFF мислења

Со извртени реченици на дискутантите извадени од контекст и непотполно цитирање, весникот Време се обиде сосема несериозно да даде осврт на дебатата која во...

Пирамидата во Украина

Абе им се заарни на пирамидиве па почнаа да никнуваат насекаде по светот, дури и на нај невозможните локации. Најновата пирамида...

GADGETS WORLD

Карневалот во Венеција

Венеција е градот-бајка. Градот на вода и бисерот на Јадранското море. Градот во кој однапред знаете дека во исто време ќе ви биде и...

LIFESTYLE

STAY CONNECTED

20,736FansLike
0FollowersFollow
16,500SubscribersSubscribe

LIFESTYLE

LATEST REVIEWS

Археогенетика

Уште во август 2007 година на Македонската Википедија подигнав кратка статија за Археогенетика со цел понатаму написот да биде надополнет од страна на останатите...

Убиства

Block title

error: Content is protected !!