web analytics
За менеВасилка Димитровска
магистер по археологија
Скопје, Македонија
e-mail: info@arheo.com.mk

Текстовите на сајтот не се лекторирани

ЧПП
Прирачник за коментирање

Пребарувај по сајтот
My pages and blogs
Blog in english
Архео-креатива

Verba volant scripta manent

Video|Channels|Community
Категории
Архива

PostHeaderIcon Промоција на првиот македонски интернет портал за археологија

Добредојдовте на првиот македонски интернет портал за археологија

Почитувани,

Ни претставува особено задоволство да Ве поканиме
на промоцијата на првиот
македонски веб портал за археологија – ПОРТА АРХЕОЛОГИКА

 

Промоцијата ќе се одржи на 24.03.2011 (четврток), во 12.30ч
во кино салата на НУ Музеј на Македонија

промотор: Ели Пешева, New Moment – Скопје

со почит: Тимот на Порта Археологика
www.porta-archaeologica.com

 

*** Настанот со своја страница на фејсбук

Leave a Reply

За сајтот

Добредојдовте на мојот сајт. Доколку ви се допаѓаат текстовите и сакате да ме следите кликнете на RSS фидот. Текстовите на сајтот не се лекторирани. Сајтот е заштитен со Законот за авторски и сродни права на Република Македонија.

Почитувајте ја лиценцата на Криејтив Комонс пред да позајмите без прашање на интернет.

Василка Димитровска магистер по археологија

UNESCO Club HAEMUS
SCUPINI ROMANI
HAEMUS E-ShopМоја книга за Руг Баир
Visits
View My Stats